گروه صنعتی فرازگامان، در صنایع مرتبط با مکاترونیک کیفیت برتر و نوآوری را ارائه می نماید. این گروه در حوزه مکاترونیک، شامل اتوماسیون، الکترونیک، و مکانیک، توان انجام پروژه های “الف تا ی” بصورت کامل را دارد. این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص و فناوری های به روز و مناسب و با ادغام تخصصهای مکمل در اجرای بهتر تعهدات گام برمیدارد. شرکتهای تشکیل دهنده گروه صنعتی فرازگامان با هم افزایی  تواناییها و  امکانات، مجموعه را قادر به ارائه راه حلهای جامع در زمینه های مرتبط با فعالیت می نماید. فرازگامان مفتخر است که با بدست آوردن فناوریهای روز، تفکر “طراحی تا ساخت ” را عملی ساخته است.

logo1

 

فرازگامان سامانه های هوشمند در زمینه اتوماسیون ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد. نصب و راه اندازی تجهیزات کنترل حرکت (Motion Control)، کنترلرهای منطقی برنامه پذیر (PLC)، کنترلرهای عددی (CNC)، خط کشهای اندازه گیری و نمایشگر (DRO)، موتور و درایو و… جزو فعالیتهای این شرکت می باشد

 

FI-04

 

در شرکت فرازگامان پردازش قطعات تمامی مراحل طراحی فرایند، تولید، ماشینکاری، آبکاری و بسته بندی قطعات بصورت انبوه یا نمونه سازی با مدیریت تولید خطی و غیر خطی و بهره گیری از ماشینهای کنترل خودکار، عددی و دستی انجام می شود.

 

FI-03

 

فرازگامان ماشین ابزار مشغول به طراحی، ساخت و عرضه ماشینهای ابزار است. ساخت ماشینهای مخصوص برای ماشینکاری قطعات خاص، ماشینهای دو تا هشت محور همزمان، ماشینهای چند ایستگاهی (Multi-Station)، فرزها و روترهای کنترل عددی و … از تولیدات این عضو گروه است.

 

FI-01

 

وظیفه فرازگامان فناور طراحی، تحقیق و اجرایی نمودن پروژه ها با فناوری پیشرفته (Hi-Technology) در زمینه روبوتیک، ماشین آلات صنعتی و خطوط تولید خودکار است.

 

 

FI-02

 

فرازگامان ساخت قالب، با استفاده ازتجهیزات روز، طراحی و تحلیل، مهندسی معکوس، ماشینکاری و تولید قالبهای صنعتی را بر عهده دارد. با استفاده از دانش طراحی وتحلیل، شبیه سازی فرایند قبل از ساخت، استفاده از دستگاه های CMM و فرزهای سریع (High speed) کیفیت نسبی بالای محصول تضمین می شود.

 

 

 

درباره فرازگامان


گروه صنعتی فرازگامان، در صنایع مرتبط با مکاترونیک و در زمینه ساخت قطعات، قالبهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی و ماشین ابزار فعالیت دارد. این گروه با انجام پروژه های " الف تا ی" در صنایع قید شده و با بکارگیری نیروهای متخصص و فناوریهای به روز و مناسب در اجرای تعهدات خود گام بر میدارد. ادامه

دانلود کاتالوگ


اتوماسیون صنعتی دانلود
ماشین ابزار دانلود
ماشین مخصوص و اجزا ماشین دانلود

تماس


آدرس : ایران، تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، ساختمان مفید، واحد 12
کد پستی: 63135-16116
تلفن: 77634012 21 98+
فکس: 77647523 21 98+
ایمیل : info@farazgaman.com


کليه حقوق اين سايت متعلق به فرازگامان است :: طراح وب سایت