طراحی و ساخت دستگاه ترانسفر ۱۲ ایستگاهه CNC

از ماشین های مخصوصی که در گروه صنعتی فرازگامان طراحی و ساخته می شوند می توان به ماشین های ترانسفر CNC اشاره کرد.
اخیرا یک دستگاه ترانسفر دورانی ۱۲ ایستگاهه CNC در گروه صنعتی فرازگامان به بهره برداری رسید. این دستگاه که به صورت CNC کنترل می شود مجهز به میز ایندکس سرووموتوری مدل IT500 است.
با توجه به ابعاد قطعه از ۱۲ گریپر مدل GP85 پنوماتیک ساخت این شرکت استفاده شده است. همچنین این ماشین مجهز به ۱۷ یونیت CNC مدل DU2 ساخت شرکت می باشد. یکی از ویژگی های بارز این یونیت ها که باعث انعطاف پذیر بودن این ماشین ترانسفر در مقابل تمامی قطعات چند راهی مختلف شده است، CNC بودن یونیت ها می باشد که هر یونیت امکان سوراخکاری، قلاویزکاری، حدیده زنی و تراشکاری را به صورت برنامه پذیر را دارا می باشد.
از گلوگاه های تولید این قطعه ی نمونه را می توان به مجموعه سوراخ های ریز در کنار هم و با فاصله ی مراکز کم که نیاز به سوراخکاری و قلاویزکاری همزمان و با بالاترین سرعت و دقت را دارا می باشند، اشاره کرد که در این دستگاه ترانسفر برای این فرآیند از مولتی اسپیندل های قلاویزکاری و سوراخکاری استفاده شده است و از دیگر گلوگاه های تولید می توان به سوراخ ریز تحت زاویه و نسبتا عمیق این قطعه اشاره کرد که با توجه به تعبیه یونیتی با اسپیندل ۲۴۰۰۰ دور در دقیقه این مشکل مرتفع گردیده است.
مجموعه سیستم کنترل، درایو و سرووموتورهای این ماشین ترانسفر ساخت گروه صنعتی فرازگامان و برند فرادات می باشد.
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.
2118 بازدید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره فرازگامان


گروه صنعتی فرازگامان، در صنایع مرتبط با مکاترونیک و در زمینه ساخت قطعات، قالبهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی و ماشین ابزار فعالیت دارد. این گروه با انجام پروژه های " الف تا ی" در صنایع قید شده و با بکارگیری نیروهای متخصص و فناوریهای به روز و مناسب در اجرای تعهدات خود گام بر میدارد. ادامه

دانلود کاتالوگ


اتوماسیون صنعتی دانلود
ماشین ابزار دانلود
ماشین مخصوص و اجزا ماشین دانلود

تماس


آدرس : ایران، تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، خیابان خواجه نصیر، ساختمان مفید، واحد 12
کد پستی: 63135-16116
تلفن: 77634012 21 98+
فکس: 77647523 21 98+
ایمیل : info@farazgaman.com


کليه حقوق اين سايت متعلق به فرازگامان است :: طراح وب سایت